De afgelopen periode is ITTdesk druk bezig geweest met alle voorbereidingen voor een goed en stabiel netwerk. Veel van jullie zullen de monteurs al bezig gezien hebben met de eerste werkzaamheden.

Per 1 september zal ITTDesk alle mensen die zich hebben aangemeld voorzien van een tv-signaal. Via onderstaande link kan u de (prijs)informatie vinden en zich aanmelden: https://www.ittdesk.nl/comfortparcs/aanvragen-schijndel/ ITTDesk verwacht Internet te kunnen leveren, eind november begin december. ITTDesk is voornemens om iedereen die zich voor 27-08-23 heeft aangemeld, in de week van 4 t/m 8 september te bezoeken om afsluiting te voorkomen. Graag wijst ITTDesk u erop dat voor iedereen die zich voor bovengenoemde datum aanmeld, geen extra installatiekosten in rekening wordt gebracht. Meldt u zich na 27 augustus 2023 aan, dan betaalt u eenmalige aansluitkosten à €169,00. Verder kijkt iedereen die zich aanmeld voor een 1-jarig Internet en TV abonnement, gratis TV tot ITTDesk de internetdienst oplevert. Wat mag u van ITTDesk verwachten? • Internet tot maximaal 40Mb/s down en 4Mb/s up (afhankelijk van het abonnement) • Ongeveer 50 digitale radio- en televisiekanalen waaronder diverse in HD • (vaste) Telefonie als optie En dit alles middels een snelle en stabiele aansluiting. Wie zich voor 27 augustus 2023 aanmeld kan in de week erop van ITTDesk een mail verwachten om een monteursbezoek in te plannen.